5 Aylık Kedimi Kaybettim İstanbul Bağcılar Yavuz Selimde, İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
PARİS
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Kedi
Irk
Tekir Kedi
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
14-03-2013
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
KÜÇÜK PARİSİMİ KAYBETTİM 5 AYLIK DİŞİ YAVRU KEDİMİ KAYBETTİM , RENGİ : ALT KISMI BEYAZ ÜST KISMI KIRÇILLI GRİ, KOYU KIRÇILLI SARI BEYAZ. BOYNUNDA MAVİ ÇINGIRAKLI ZİLİ BULUNMAKTA. 10 MART SABAHA KARŞI EVDEN BİR ŞEKİLDE KAÇTI. KAÇTIĞI BÖLGE :BAĞCILAR YAVUZ SELİM MAH. BULANLARIN VEYA YARDIMCI OLMAK İSTEYENLER AŞAĞIDAKİ MAİL ADRESİNE YAZARLARSA ÇOK MUTLU OLURUM. [email protected] DUA EDİN ONU BULMAK İSTİYORUM

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.