6 Aylık Kısır Kızımız 3-4 Gune Klınıkden Cıkacak Acıl Yuva Arıyoruz 05538059494, İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Adı
LATTE
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Kedi
Irk
Tekir Kedi
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
12-02-2020
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
GIDECEK YERI YOK ACIL YUVA İletişim 05538059494 İstanbul Avrupa yakası ismini Latte koyduk, kapımızın önüne geçen haftaki soğuklarda gelmiş sığınmış ve hastaydi. Veterinerde tedavisi bitince kisirlasma ameliyatını da oldu. 6 aylık, cekinik ve uysal bir kız çocuğu. 3-4 gün içinde veteriner çıkacak. Sevgi dolu yuva arıyor. Takip şartı ile sahiplendirilecektir.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.