6 Haftalık Güzel Kız Ömürlük Yuvasını Arıyor!, Ankara

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Minik Prenses
Konum
/ Ankara
Pet Türü
Kedi
Irk
Tekir Kedi
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
02-08-2015
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
ANNELERİ KÖPEKLER TARAFINDAN ÖLDÜRÜLEN BU GÜZELLİĞE ÖMÜR BOYU SAHİPLENECEK YUVA ARANIYOR. KIZIMIZ 20 HAZİRAN 2015 DOĞUMLUDUR. ŞUAN 42 GÜNLÜK. MAMAYA BAŞLADI. KUM ALIŞKANLIĞI VAR.! LÜTFEN NUMARAMDAN BANA ULAŞIN. ARAMALARA CEVAP VEREMEZSEM MUTLAKA WHATSAPP'DAN YAZIYORUM ORADAN ULAŞABİLİRSİNİZ. YER: ANKARA/KEÇİÖREN **SADECE ANKARA İÇİNE SAHİPLENDİRİLECEKTİR. SONU SOKAK OLSUN İSTEMİYORUZ. DURUM ACİLDİR. EVDE BAŞKA BEBEK KEDİDE VAR BAKMAKTA ZORLANIYORUM. VE TABİİKİ ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRİLECEKTİR.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.