9 Aylık Tekir Kedimizi Sahiplendirmek İstiyoruz., Zonguldak

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
Adı
Dobby
Konum
/ Zonguldak
Pet Türü
Kedi
Irk
Tekir Kedi
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
23-03-2020
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
Merhabalar Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Denizcilik Fakültesi öğrencisiyim. Ekim ayında yavru bir kedi bulmuştuk sokaktan ve kendi çabalarımızla bakmaya çalıştık. Şuan Corona virüsü nedeniyle okullarımız tatil edildi ve kediyi bırakacak hiçbir yer bulamadık. Döneceğimiz şehirler en az 13 saatlik yollar ve hiçbir otobüs firması kabul etmiyor. Öğrenci olduğumuz için aşılarını yaptıramıyoruz. Çok zor durumda kaldık ve yardımcı olmanızı bekliyoruz . Sokaktan alıp büyüttüğümüz için tekrar sokağa salmak istemiyoruz çünkü çok savunmasız. Sahiplenecek aileler arıyoruz Bu konuda yardımcı olursanız çok seviniriz . İyi günler ☺️

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.