Detaylar

Acil Kalıcı Yuva Arıyoruz., İstanbul

Bir grup serserinin elinden bir gece vakti alındı. TECAVÜZLÜ.. Küçücük, karanlık bir yere kapatılarak yabanileştirilmek için türlü işkenceye maruz kalmış. Dövülmüş, arka bacakları hareket edemediği için kas erimesinden dolayı tutmuyordu. Yürüyemiyordu bulunduğunda, çenesi kırıktı.. Defalarca bulunduğu karanlık hücreye kediler atılmış, ve onları açlıktan parçalaması istenmiş.
Şu an 1 yaşında bu kız ve 3 ay önce kurtarıldı bu zülümden. Uzun bir tedavi süreci geçirdi. Masrafları karşılandı. Herşeye rağmen sevgi dolu insan seviyor. Şu an geçici yuvasında ve onu sevgiyle sarıp sarmalayacak ailesini arıyor. Sizinle aynı yatakta yatıyor, koşuyor, oynuyor, sevgi gösterileri yapıyor, çok akıllı bir kız. Kediler ile yaşadığı trajediden ötürü kedilerle iletişim kurmamasına özen gösterilmelidir.
Tuvalet eğitimi henüz yok. Geçici aile çok çalıştığı için düzenli ilgilenemiyor. Tedavi sonrası hiç düşünmeden yuvalarını açtılar. Şimdi sevgili eğitmenimiz Tolga bey @istanbuldogclub olarak çocuğumuzun özel durumundan ötürü "ÜCRETSİZ TUVALET VE DAVRANIŞ EĞİTİMİNİ" üstlenmiştir. El birliği ile bu kızımıza bir yuva bulalım. İstanbul en öncelikli tercihimizdir.

İrtibat numarası:0533 129 78 44

Sahiplendiren

Açıklama

PETBUL İlan No: 162923
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 01-08-2019 saat 21:59
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: 0532✱✱✱✱✱✱✱✱✱✱ (İletişim bilgileri için tıklayınız)
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.


Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

21 üye şu anda sitede.





Reklam

Hayvan Dostu Markalar