Teşekkürler! Bu yavrucak sahiplendirildi.

Detaylar

Acil Ona Önce Bir Bak Bu Güzellik Sokakta Ayakta Kalamaz Elaya Bir Umut Olur Musunuz?, Ankara

bu güzeller güzeli kızı annesi bir mekruh binanin bodrumuna doğurmuş. kimse ne görmüş ne duymuş bulundugu yerden cikamayacak kadar ufak olunca ac sefil bir gözünü malesef bulundugu kosulda enfeksiyondan kaybetti. tek gözü kör kaldi. Yetistiğimizde malesef cok gecti. ama diğer kedilerden hic bir farkı yok. kum eğitimi var, kuru mama yaş mama yiyor. annesiz diğer kedilerden cok dayak yemis ürkekti ela. simdi özgüveni yerinde zeki kilosu da normal yavrularla ayni. 1,5- 2aylik max sokakta yaşamasi yavru ve tek gözü olmasi sebebiyle malesef imkansiz. benim bir kedi daha alacak malesef durumum yok. böylesi bi cani sokağa atmak istemiyorum. su kadir gecesi yüzü hurmetine ona evini yüreğini acacak yürekli kişilerin aramasi rica ediyorum. badem gözleriyle anne sevkati arayan gözünüzün icine bakan tek isteği sevgi diğer kedilerden başka hic bi farkı yok. ona bi cektigi aciyi unutturacak ,25 yaş üstü yetiskin, sorumluluk sahibi taynim cikti evlendim, cocuğum olacak , kildi tüydü gibi sacma sapan sebeplerle onu asla yüz üstü birakmayacak Allah katinda bir can emanet edildiginin bilincinde cocuğuna oyuncak değil kendine bir yoldaş arayanlarin aramasi rica olunur. malum bi yavru yavruluktan cikinca kimse istemiyor. siz bile yavru ariyorsuz . oysaki hepsi aynidir bi hayvansever icin. zamani dolmasin lütfen düşünüp arayin. ankara ici sahiplendirceğiz. tek isteğimiz ona ömür boyu bakmaniz. Allah icin ona bir bak ve sans ver pisman olmassiniz....


Not: forma msj atmayin. direk arayiniz

Sahiplendiren

Açıklama

İlan Durumu:
Aktif değil, ailesine kavuştu, sahiplendirildi. :)
PETBUL İlan No: 148159
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 11-06-2018 saat 00:25
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: Ailesine kavuştuğu için iletişim bilgileri aktif değil.
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Gelen Cevaplar
26 Haziran 2018 00:10
profiler

1 tek arayan yok, tek gözü olmaması sizi korkutmasin evde hiç bi farkı yok. okadar anneci ki yanimdan ayrılmıyor. sokağa salmak istemiyorm. lütfen paylaşın..

Alıntı Yaparak Cevapla  Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

7 üye şu anda sitede. Ayrıca 725 kişi de sitede dolaşıyor.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar