Acil sahiplendirme Gece

Sahiplendiren
Kişisel
Cinsiyet
Erkek
Konum
Esenyurt / İstanbul
Pet Türü
Köpek
Irk
Amerikan Cocker Spaniel
İkincil Irk (varsa)
Renk
Siyah
Pet Chip No
Tarih
24-11-2020
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
Acil sahiplendirme Gecee Oğlumuz gece için bahçeli bir yuva arıyoruz ben rahatsızım eşim çalışıyor o yüzden sahiplendirmek istiyoruz gecenin temel itaat ve tuvalet eğitimi vardır 10 aylıktır çok sesten korkuyor yabancıya havlar ve şimarıkdır fakat çok oyuncudur ilgi ve sevgi delisidir hep ilgi ister geceyi hep sevip bırakmıcak arada bir görüşebilceğimiz geceyi görebileceğimiz bir aileye vermek isteriz geceyi çok seviyoruz ve tekrar görüp haberini almak isteriz.. Amerikan cocker labrador kırması dır.. 05454318008 buradan ulaşabilirsiniz

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.