Detaylar

Acil Yavru Kedi Ömürlük Yuva Olur Musunuz Badem Sokaklarda Kalmasın, Ankara

Annesi bi bodruma doğurmuş yavrularıyla vicdansız kapıci bahceye bi kutuyla atmiş gördüğümde şok geçirdim mahallenin bebeleri ellerinde daha bi günlük kedileri oyuncak etmiş vahim halde 5yavru. evime aldim büyüdüler şimdi ne sokak ne araba nede bu soğukta barinacak yerleri var lütfen ömürlük yuva arıyorum bir heves ugruna değil ömür boyu sorumluluk alabilecek 25yaş ve üzeri, evlendim çocuğum oldu şehir dişina gideceğim taynım cıktı kaynanam istemiyor,çocuğuna oyuncak heveslik bir sey değilde evine bi can yoldaşı olarak gören, evime kimse gelmez oldu gibi gereksiz boş sebeplerle onlardan asla vazgeçmeyecek bilincli Allah korkusu olanların aramasi rica olunur. Ankara soğuğuna sokaklara dönemeyecek kadar küçükler bi odada büyüdüler ne azar ne bi kötü söz duymadilar insana alişiklar. sokakta 1geceyi bile atlatamazlar inanin bulunduğum yer cadde ona bi şans verin çok iyi bi aile kedisi olacağina kefilim.çok zeki uysal uyumlu sosyal bi kedi... ona bi şans verin.. kuru mama yaş mama eğtimleri var sağlikları gayet yerinde Ankara içi sahiplendirceğim.
not: forma msj yazmayınız direk arayınız. canlar ücretsizdir.

Sahiplendiren

Açıklama

PETBUL İlan No: 153378
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 15-09-2018 saat 23:43
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: 0554✱✱✱✱✱✱✱✱✱✱ (İletişim bilgileri için tıklayınız)
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.


Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

31 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar