Detaylar

Acımasızsın İnsanoğlu..El Kadarken Dövülen Bir Mazlum..Yuva Arıyoruz, İstanbul

ONUN ŞANSI OLUR MUSUNUZ?

Şans 3 aylık,erkek..Mama yiyor,kum kullanıyor..İç-dış parazit uygulamaları ve veteriner kontrolleri tam..

Bahtsızlığı bitsin onunda ömrü çook güzel olsun diye ŞANS dedik adına..TEKİR diye çirkin dediler..TEKİR diye bakmaya değer de görmediler..

O daha küçük bir bebek..Anlamaz insanoğlunun onun nasıl gördüğünü..Anlayamaz ırk,cicişli bicişli arkadaşlarından neden eksik görüldüğünü..

Ama biliyormusunuz bu mazlum da onlarla aynı nefesi alıyor aynı canı taşıyor..Ve sırf değersiz görüldüğü için üstüne birde ona eziyet etmeyi normal algılıyor insanoğlu..

Öyleki bir düşünün miniciksiniz,bilmediğiniz bir yerde savunmasız kalmış avazınız cıktıgı kadar bagırıyorsunuz korkudan ve bagırdıgınız ıcınde sizden kat kat buyuk bir varlık(insanoglu)elinde kocaman bir nesne ile sizi köşeye sıkıştırmıs habire vuruyor..o vurdukça ağlıyorsunuz o vurdukça canınızın acısından inliyorsunuz ve gücünüz o kişiyi durdurmaya yetecek gibi değil..sesinizi biri duyacak mı gelip siz ölmeden sizi ordan kurtaracak mı bilmiyorsunuz..

Biz şansı işte tamda bu şekilde feryat figan sesini takip edip bulduk..Lanet bir semtte çok tesadüfen bir ziyaret esnasında..

Hemen koşup müdahale ettik ve aldık garibi o insan demeye bile gerek olmayan varlığın elinden..Bir yandan ağzından kulağından gelen kanı durdurmaya çalışırken bir yandan veterinere yetişmek için zamanla yarıştık..Neler yaşadı o küçük beden bilseniz..

Evet o şuan hayatta ve sağlıklı..Artık hepsi geride kaldı..Küçücük bedeniyle veterinerde hayata tutunma çabaları,bazen düşüş bazen kalkışları..ve evet tüm yara bereleri iyileşti..Ama o minik kalbi hala küskün..Yinede güvenmeye çalışıyor..Kucağınıza aldığınızda bakıyor gözlerinize canım yanacak mı?sevilecekmiyim?

Çok garip bir evlat..Ve inanın onu gerçekten sevecek, onun geçmişini bilerek gereken ilgiyi gösterebilecek ,onun dünyalar güzeli bir evlat olduğunu ona fısıldayıp bağrına basacak bir melege bir anneye ihtiyacı var..ona 2. hayatını verecek sıcacık bir aileye ihtiyacı var..

Boynu bükük kalmasın bu mazlum el uzatın olmaz mı?

İSTANBUL/KAĞITHANE

ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME İLANIDIR

AŞI,MAMA,KUM,VETERİNER VS. HİÇBİR ÜCRET TALEP EDİLMEMEKTEDİR.

Sahiplendiren

Açıklama

PETBUL İlan No: 166708
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 13-02-2020 saat 14:43
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: 0531✱✱✱✱✱✱✱✱✱✱ (İletişim bilgileri için tıklayınız)
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.


Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

33 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar