Aılesı Sokaga Bırakdı Sokakda Cok Kopek Var Kapalı Bahceye Bıle Razıyız 05323207816, İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Adı
TORTIE
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Kedi
Irk
Soke
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
12-02-2020
Yaş
Yetişkin (2-7 yaş)
Açıklama
YASADIGI SOKAKTA COK KOPEK VAR ACIL BAHCE VEYA YUVA ARIYORUZ WhatsApp 05323207816 İstanbul Gaziosmanpaşa Acil kendime bahçe veya yuva arıyorum.İsmim Tortie. Taşınan sahiplerim beni sokağa bırakmışlar, 5-6 yaşındayım. Sakin, yavaş bir kediyim. Sokaga bırakıldığımda bebeklerim oldu, onları yuvalandirdilar. Kisirlasma ameliyatı oldum. Sokakta son zamanda kendimi koruyamiyorum, olduğum yerde cok köpek var geçen hafta 3 arkadaşım maalesef

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.