Detaylar

Alex Ömürlük Yuva Arıyor, İstanbul

Merhabalar adım Alex..cici annem temmuz 2017 'de sokakta buldu beni.İlk zamanlar sahibimi aradı ama bulamadı. Terkedildiğimi söylemedi bana üzülmeyeyim diye. Sana çok güzel bir aile bulacağım dedi. Bir ailede kaldım gece.Ağladım ağladım onlarla beraber uyumak istedim ama onlar istemedi beni.Cici annem sabah geldi aldı beni. Sonra da başka bir yere gittim.Kendime ait bahçem ve benimle ilgilenen insanlar var sandım ama onlar 7 ay sonra bazı nedenlerden ötürü ben yine cici annemin yanına gönderdiler.Cici annem bu sefer ömürlük yuva bulacakmış bana söz verdi. ADAMIN HASIYIM, KISIRIM, 20-21 AYLIK CİVARINDAYIM,UYSALIM,BEKÇİ KÖPEĞİ OLAMAM HIRSIZ GELSE SIRT ÜSTÜ YATAR BENİ SEV DERİM..KEDİLER İLE KÖPEKLER İLE ARAM İYİDİR.TOP OYNAMAYI DEĞİL TOPU PATLATMAYI SEVERİM. PITBULL GÖRÜNÜMLÜ GOLDEN DERLER BANA LAKABIM YILIŞIKTIR..İNSAN İLE BERABER OTURMAYI-BELGESEL İZLEMEYİ -UYUMAYI ÇOK SEVERİM.TUVALET EĞİTİMİ SORUNUM VAR.7 AY BAHÇEDE BAKILDIĞIM İÇİN ARADA EVE MIÇIYORUM. YAVRUYKEN BİR KAZA GEÇİRDİĞİM İÇİN ARKA AYAK PATİLERİM DIŞA DÖNÜKTÜR.PAYTAK PAYTAK YÜRÜYORUM.CİCİ ANNEME GÖRE BU ŞİRİNLİĞİME ŞİRİNLİK KATIYORMUŞ... Alex'in hayatının özeti budur.Gerçekten bu uzun yazıyı okuma sabrı gösterip-evladımıza ömürlük talip olanlar iletişim numarasını arayabilir.İSTANBUL içi sahiplendirme yapılacaktır. 539 420 3582

Sahiplendiren

Açıklama

PETBUL İlan No: 144099
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 24-03-2018 saat 10:26
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: 0544✱✱✱✱✱✱✱✱✱✱ (İletişim bilgileri için tıklayınız)
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.


Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

21 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar