Ankara Yavru Sarman, Ankara

Sahiplendiren
Kişisel
Cinsiyet
Dişi
Adı
Bal
Konum
/ Ankara
Pet Türü
Kedi
Irk
Soke
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
25-06-2020
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
AÇIKLAMADA YAZAN KRITERLERE UYGUN OLMAYAN ARAMASIN LÜTFEN! *Erkek 2 aylık. *Annesiz sokakta bulundu. *Enerjik ve oyuncu bir bebek, sakin ve uysal kedi isteyenlere göre değil. *Şu an ağırlığı 700 gram. *Iç dış parazit aşıları yapıldı. *Kuru mama yiyor, kum eğitimi var. *Koynunuzda uyuyan mırıl mırıl bir bebek. !! Kedilerin tüy döktüğünün bilincinde olan, bunu sıkıntı etmeyen !! Kedinin tirmalamasini sıkıntı etmeyen !! Evinin pencerelerinde tel olan !! Maddi olarak bir kedinin sorumluluğunu alabilecek !! Düzenli olarak aşılarını yaptıracak !! Fotoğraf video istendiğinde atacak !! Kedi 6 aylık olduğunda özel veterinere götürerek kısırlaştırılmasını sağlayacak !! Aile düzeni oturmuş 20 yaş üstü kişilere sahiplendirilecektir. LUTFEN KEDIYI SAHIPLENMEK ISTIYORSANIZ ONCELIKLE ADINIZ SOYADINIZ, ÇALIŞTIĞINIZ İŞ, YASADIGINIZ SEMT, AILENIZIN DIGER BIREYLERI DE KEDIYI ISTIYOR MU, DAHA ONCE KEDI BAKTINIZ MI BAKTIYSANIZ ONA NE OLDU, SU ANDA BASKA KEDINIZ VAR MI BUNLARI ICEREN KENDINIZI TANITAN BILGILERI ILETINIZ. ***Tamamen ücretsizdir

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.