Arthur İle Ev Arkadaşı Olmak, İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
Arthur
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Kedi
Irk
Chinchilla
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
13-02-2016
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
Babası Alfred ile uzun zamandır beraber yaşıyoruz. Hem profesyonel hem de sosyal hayatta çok mahir bir yardımcıdır kendisi. Zaten Arthur'u da aynı ciddiyet ve özveriyle eğittik. Ancak bir süredir Alfred ve ben yurtdışı-yurtiçi trafikleri nedeniyle enikonu zorlanmaya başlarken, bir de Arthur'u yanımızda sürüklemek onun ve bizim için yorucu bir hal almaya başladı. Bu nedenle Arthur'la birlikte yaşayacak, onu evine kabul edecek ve en önemlisi kedilerle yaşamanın ne kadar mutluluk verici olduğu konusunda hemfikir kişi/kişiler arıyoruz. Kendisi çok sevimli, biraz zıpır, zeki mi zeki... bu arada lütfen İstanbul Avrupa yakası tarafında yaşayanlar iletişime geçsin...

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.