Aşılarımı Oldum, Aşı Karnemi Aldım, Tuvaletimi Öğrendim, Eve Gitmeye Hazırım, Ankara

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
Konum
/ Ankara
Pet Türü
Kedi
Irk
Soke
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
09-09-2013
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
1 aydır evimizde misafir olan yakışıklı sarman oğlumuz evine gitmeye hazır. Çok oyuncu ama "hayır" dediğiniz an durur. Çok insan canlısı, çok oyuncu, tam bir gırıltı makinesi. 2.5 aylık. Tuvaletini hemen öğrendi. İç dış parazit ve karma aşılarını oldu, aşı karnesini aldı. 3 kg yavru kedi maması, mama kabı ve çok sevdiği tırmalama tahtası ile birlikte sahiplendirilecektir. Tamamen ücretsiz.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.