Badem Oğlana Yuva Arıyoruz, İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
Badem
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Kedi
Irk
Maine Coon
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
11-01-2020
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
Gecenin bir vakti Badem oğlanı patisinin üstüne basamazken bulduk. Tek hamlede yakaladığımız gibi kutuya koyduk ve veterinerin yolunu tuttuk. Veterinerde, arka patisinde mikrop kapmış iltihaplı yaranın olduğunu gördük. Operasyonla yarası temizlenip dikildi. Veterinerde antibiyotik tedavisini tamamlamak üzere. Kendi sevdirmeye bayıldığı için yakın zamanda yaşamaya alışamadığı sokağa terk edildiğini düşünüyoruz. 7 aylık sakin, tırnak çıkarmayan, yumuşacık tüylü, sürekli mırıl mırıl gezen, yakışıklı oğlumuza zamanı gelince kısırlaştıracak ve evin bir ferdi olabileceği bir yuva arıyoruz. Kozyatağı İstanbul’dayız. Bodrum veya İstanbul’daki ömürlük yuvamıza gelmek için sabırsızlanıyoruz.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.