Badem şekeri ömürlük yuvasını arıyor

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
Adı
Badem
Konum
Bayrampaşa / İstanbul
Pet Türü
Kedi
Irk
Soke
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
04-08-2020
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
Badem'i arife günü sokağımızda bulduk, gördüğü herkese yaklaştığı için evden atılmış olabileceğini düşünüp koruma altına aldık. Veteriner kontrolü sırasında hafif bir calicivirus enfeksiyonu geçirdiği anlaşıldı. Bayram boyunca tedavi görüp iyileşti. Dış paraziti yapılıp karnesi çıkarıldı. 3 aylık civarı, çok canayakın, sevgi dolu bir oğlan. Kedi bakımının zorluklarını bilen ve onu hiçbir bahaneyle terketmeyecek, hayvan değil evlat yerine koyacak, pencere ve balkonlarına güvenlik önlemleri alacak ve vakti geldiğinde kısırlaştıracak ailesini arıyor.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.