Barınak Çocuklarımıza Yuva Lütfen - İzmir, İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
SÜTLAÇ - YUMAK
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Kedi
Irk
Van Kedisi
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
11-01-2020
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
İZMİR....!!! BARINAK ÇOCUKLARINA YUVA LÜTFEN.... 0555 284 1538 BARINAĞA TERK EDİLEN ANKARA ve VAN KEDİSİ ...((( HASTALANDILAR , DİYE BARINAĞA TERKEDİLMİŞLER ..!!! Acilen Geçici Yuva' ya Alınıp Tedavileri başlatıldı.. SÜTLAÇ ...:) Erkek , Uzun Tüylü , Gözleri Bal Sarısı , Kısır , İştahlı , Uyumlu, Sevecen , 1,5 yaş civarı, Gözlerini Yüzünüze dikip Söz dinleyen Gurul Mırıl Bir PRENS ...:)) YUMAK ...:) Dişi , Kısa Tüylü , Gözleri Bal Sarısı , Aşırı Uysal , 1,5 yaş civarı, Pamuk gibi bir Yumoş , Gurul Mırıl Bir PRENSES ...:)) İç ve dış parazitleri yapıldı , İç parazitleri yenilendi. ÖMÜRLÜK YUVALARINI ARIYORUZ... İZMİR - 0555 284 1538

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.