behlül

Detaylar

Behlül Meleğini Arıyor!, Ankara

Behlül'ü aylar aylar önce sokakta boynunda tasmasıyla gördük ve ağlayarak peşimizden geldiğinden kıyamadık orada bırakmaya. Belli ki ya kayboldu ya da terk edildi sokağa ama her halinden belliydi yapamadığı. Karnı açlıktan içeri çökmüş ve yüzünde yaralar vardı. Ne çöp karıştırmayı, ne diğer kedileri, ne köpekleri, ne arabaları ne de kötü insanları bilmiyordu çünkü. Şimdi geçici yuvasında aklandı, paklandı, banyo yaptı, kilo aldı,, veteriner kontrolünden geçti ve aşıları yapıldı :) Karnı tok sıcacık minderde uyuyor ve hak ettiği, bildiği yaşam bu. Dışarda yapamaz ve geçici yuvasında zamanı kısıtlı. Karakteri oturmuş son derece uyumlu ve cana yakın bir kucak kedisi. Diğer kedilerle, köpeklerle, çocuklarla kısacası her canlıyla arası iyi. Tırmalama huyu yok, insan canlısı ve gayet sağlıklı bir çocuk. Yakında kısırlaştırma ameliyatını da olacak ve ömür boyu sevilip seveceği daimi sahibini arıyoruz. Tercihen 25 yaş üstü, düzeni oturmuş ve kedi bakımından anlayan vicdanlı kişilere verilecektir. Lütfen arayın 0553 073 00 94

Sahiplendiren

Açıklama

PETBUL İlan No: 165113
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 06-11-2019 saat 20:41
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: 0553✱✱✱✱✱✱✱✱✱✱ (İletişim bilgileri için tıklayınız)
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.


Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

15 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar