Detaylar

Belediyeden Kurtardigimiz Ela, İstanbul

Merhaba bu Ela,
Çalıştığım okulun bahçesine bir kaç ay önce geldiğinde kaburgaları sayılır durumdaydı. Çocuklarla beraber Ela'yı besledik. Onu daha sağlıklı hale getirdik. Ancak gelin görünki velilerden gelen asılsız şikayet sonucu belediye Ela ile birlikte okul civarındaki tüm köpekleri toplamaya geldi. İlk geldiklerinde Ela kaçmış. İkinci geldiklerinde ise benim kucağıma sığındı. Güç bela ikna ettim belediye ekiplerini.
Ancak okul bahçesinde köpek olmasına tahammül edemeyen velilerin şikayetleri bitmediği için onu okuldan almak zorunda kaldım. Çok yavru olduğu için dışarıdaki sürülere adapte olamıyor. Hemen korkuyor. Aşırı insan canlısı. Okuldaki çocuklarla çok çok iyi anlaşıyordu. Hırlamasını hiç duymadım. Eğer bir besleme noktasına geri dönerse yine hayati tehlikesi olacak. Kendini savunabilecek, yemek için kavga edebilecek bir çocuk değil. Bizim kutu gibi evimizde sahiplendiğimiz bir köpeğimiz var zaten. İkincisine bakabilmemiz mümkün değil. Lütfen ona sahip çıkan birileri olsun. Bahçede de yaşayabilir. Yeter ki onu diğer köpeklerin saldırısından koruyun. Köpeğin usluluğu cana yakınlığı konusunda ben kefilim. Daha ilk geceden kucağınızda uyuyabilir. Yer: Istanbul Göktürk

Sahiplendiren

Açıklama

PETBUL İlan No: 159335
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 19-03-2019 saat 18:12
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: 0535✱✱✱✱✱✱✱✱✱✱ (İletişim bilgileri için tıklayınız)
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Gelen Cevaplar
20 Mart 2019 22:43
aresyasin

Merhaba;
Açıklamanızı okudum. Konya’da yaşıyorum erkek bir tane aynı cins köpeğim var ama yanına dişi bir köpek arıyorum. 2 katlı bahçeli güzel bir iş yerimiz var. Gönderme imkanınız var mıdır?
İletişim numaram : 533-5175844 Yasin

Alıntı Yaparak Cevapla  Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

29 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar