Bir Kolide Dağ Başına Terk Edilmiş 1 Aylık 3 Bebek Kedimize Yuva Arıyoruz :), Yalova

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Adı
mavişler
Konum
/ Yalova
Pet Türü
Kedi
Irk
Tekir Kedi
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
15-05-2019
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
Dağ başına bir kolinin içinde annesiyle birlikte terk edilmiş 3 bebek bulduk. Bulduğumuzda sırılsıklam ve çok açlardı. Bir süredir onlarıa hak ettikleri ilgiyi göstermeye çalışıyoruz. Ancak bizim de 3 kedimiz olduğu için sahiplendirmek zorundayız. Kötü başladıkları hayatlarına hak ettikleri değeri verip musmutlu devam etmelerini sağlayacak ailelerini arıyoruz. (Kedilerin cinsiyetlerini henüz anlayamadık. 2 sarman 1 de tekir bebeğimiz var. Yaklaşık 1 aylıklar kuru mama yemeye başladılar , sütten kesilince sahipledireceğiz. Birlikte almak isteyen olursa çok mutlu oluruz ancak bu ihtimal düşük olduğu için tek tek de sahiplendirilecektir.)

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.