Bır Odada Kapalı Yasamasın Gecıcı Kalıcı Yuva Arıyoruz 05063587406 Kozyatagı, İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
Adı
misket
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Kedi
Irk
Tekir Kedi
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
12-02-2020
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
BIR ODADA KAPALI YASAMASIN GECICI KALICI YUVA ARIYORUZ ISTANBUL 05063587406 KOZYATAGI Guvenilir yuva cikarsa baska sehirede ulasimini saglariz Misket 7-8 aylık erkek tekir İç dış parazit aşıları var karnesi var.Bundan 2 ay önce yolda yürürken karşımıza çıkan bir yavruya araba çarptı tabii ki ben kayıtsız kalamadım ve hemen kaptığım gibi veterinere götürdüm . Kalçada kırıklar ve mesanede yırtık mevcuttu. 1.5 ay kadar kanaması devam etti sonrasında kırıkları da iyileşti ve artık klinikten çıkarma vakti geldi. Ben bu soğukta bu yavruyu sokağa bırakamadım ve eve getirdim. Fakat evde maalesef bir oda da kalıyor cunku evdeki kedimizde corona virusu var iyilik yapalim derken kotuluk yapmak istemiyorum Bu yavrunun 1 odaya sıkışıp kalmasına da gönlüm razı değil dolayısıyla geçici yada kalıcı bir aileye ihtiyacım var. kum egitimli kuru mama yiyebiliyor detayli bilgi ve sahiplenmek icin telefondan ulasiniz

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.