Bluepoint Kedimi Bir Yavrusuyla Beraber Sahiplendirmek İstiyorum, İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Boncuk
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Kedi
Irk
British Shorthair
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
28-06-2018
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
Kızımın Bluepoint British cinsi kedisi doğum yaptı; 3 yavrusu var, ev değişikliği sebebiyle nazlı kedisini ve 1 British longhair cinsi yavrusunu sahiplendirmek istiyoruz; ana kedi geçici olarak sahiplendirilecektir(süresi belirsizdir). Cins yavrusu ise hediyemizdir ve yeni yuvasında kalacaktır. Onların fotoğraflarını da ekliyorum. Bu şartlarımızı kabul eden sıcak bir yuvaya ihtiyaçları var. Yavrular dişi olup, biri mavimsi gri, diğer ikisi hafif melanj gri British longhair cinsidir. Babaları da çok yakışıklı mavi bir Scottish fold longhair’dir. 2 aylık olmalarına az bir zaman kalmasına rağmen tuvalet alışkanlıklarını kazanmışlardır. İyi beslenmiş sağlıklı yavrulardır. Üç yavrudan dilediğinizi seçebilirsiniz. Sevgilerimle Naz Erdem

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.