Bu miniğe acilen bir yuva gerekiyor!

bilinmiyor

Kedi · Belirtilmemiş · Genç · Dişi
İstanbul · Belirtilmemiş · 2022-05-26
Sahiplenmek için başvur

İleti̇si̇di̇r;

lütfen sonuna kadar okuyun 🏡

biliyorum şansı neredeyse hiç yok. tahmini 8 aylık bir dişi, kısırlaştırmak için aldım yan siteden. erkek kediler sıkıştırmış nefes aldırmıyordu. i̇yileşene kadar bakayım dedim ama zayıflığı ve ürkekliği karşısında şok oldum…
mama verilen bir bölgede yaşamasına rağmen bir deri bir kemik kalmış, kendi çekingenliğinden yemek yiyememiş. o kadar zayıf ve küçük ki kemikleri sayılıyor.
sokak kedisi ciğer tavuk yemez mi? günlerce yaklaşmadı, meğer çekingenliğinden yemiyormuş. bana alıştıkça yemek yemeye başladı. onu da yanımda yemiyor çıkmamı bekliyor odadan. öyle korkmuş sokaklarda.
benim bu kızı tekrar sokağa bırakmaya gönlüm el vermiyor. zaten görseniz günlerdir ona ayırdığım küçük bi odada sesini çıkarmadan yaşıyor. bıraksam yaşar da. sokak kedisi sıkılır dedim ama sesi çıkmıyor. tek derdi güvende olmak güvende uyumak😔
lütfen bu kızı görün, evimde 3 yavru kedi daha var ama onlar bile bu kızdan daha kolay sokakta yaşar. tekrar sokağa dönmesin, aç kalmasın. tuvaletini bile onu kuma götürdükçe yapıyor. onun dışında tutuyor öyle de akıllı.

kısırlaştı, kuduz aşısı yapıldı. i̇ç-dış parazitleri de yapıldı. bütün gün gözünüzün içine bakıp minnet duyacak bir çocuk. asla rahatsız etmiyor, yaramazlık yapmıyor, sesi çıkmıyor. yok mudur bu kızın bir meleği? ben inanıyorum vardır.

yer: ataşehir/ i̇stanbul
0*** 424 ***3
ulaşımda yardımcı olurum.

İlan Numarası : 256595
ÜCRET İSTENİRSE GÜVENMEYİN!

Herhangi bir sebeble ücret istenilirse sakın güvenmeyin ve .

YASAL UYARI!

İlan sahibinin aşı, sigorta, nakliye veya herhangi bir ücret istemesi durumunda göndermeyip bize şikayet etmeniz gerekmektedir. Bahsedilen bilgileri ve ücretleri göndermeniz durumunda petarkadas'in hiç bir sorumluluğu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.

Sosyal medyanda paylaş,

bu can yuvasını bulsun!

Sahiplendiren
MASUM GÖZLER Profile Picture
MASUM GÖZLER
Hayvan Sahiplendirme
Sponsor
Sponsor