Bu paticik acil sahibini arıyor!

bilinmiyor

Kedi · Tekir Kedi · Genç · Dişi
Ankara · Belirtilmemiş · 2022-11-25
Yuva bulmuştur

Ankara i̇çi̇ yuva ariyorlar

yer: ankara
i̇letişim: 0*** *** 0*** - 0*** *** 4***

üyemizin : “herkese merhaba. 2022 şubat ayında soğuktan korumak amacıyla evimize aldığımız, hamileliğini sonradan fark ettiğimiz dişi tekir kedi 19 nisan 2022 tarihinde doğum yaptı ve birbirinden güzel 3 yavru dünyaya getirdi, 2 erkek ve 1 dişi. evimizde 5 tane daha kedimiz olması sebebiyle yavruları yeni ve kalıcı yuvalarına sahiplendirmek istiyoruz. tuvalet eğitimleri var. son derece cana yakın, oyuncu ve uysal bu çocuklarımıza sevgisini, ilgisini sonuna kadar hissettirecek ailelere ihtiyacımız var. takip etme şartıyla ücretsi̇z sahiplendireceğiz. bir anlık hevesle değil, ömürlük yuvaları olmalı. unutmayın ki, sizin hayatlarınızın belli bir döneminde yer alacaklar. ancak, onların tüm hayatı sizsiniz. bu anlayışla yorum ve mesajlarınızı bekliyoruz. sadece ankara ili içerisine sahiplendirilecektir. teşekkürler.
not 1: telefon numaraları kedilerin sahiplendirilmesi hakkında bilgilendirme ve iletişim için veriliyor. veteriner değiliz, sorularınızı lütfen veteriner hekimlere iletin.
not 2: akşam 20.00 'den sonra lütfen iletişime geçmeyin.”

İlan Numarası : 265920
ÜCRET İSTENİRSE GÜVENMEYİN!

Herhangi bir sebeble ücret istenilirse sakın güvenmeyin ve .

YASAL UYARI!

İlan sahibinin aşı, sigorta, nakliye veya herhangi bir ücret istemesi durumunda göndermeyip bize şikayet etmeniz gerekmektedir. Bahsedilen bilgileri ve ücretleri göndermeniz durumunda petarkadas'in hiç bir sorumluluğu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.

Sosyal medyanda paylaş,

bu can yuvasını bulsun!

Sahiplendiren
HaySev Derneği Profile Picture
HaySev Derneği
Hayvan Sahiplendirme
Sponsor
Sponsorsponsor