Bu tatlış şimdi onu sevecek birini bekliyor!

bilinmiyor

Kedi · Sarman · Genç · Dişi
İstanbul · Belirtilmemiş · 2022-05-16
Sahiplenmek için başvur

🐱yuva araniyor🐱
2.5 aylık annesiz bebeler 1 ay önce sokaktan kurtarıldilar bir kardesleri malesef boğulmustu biz bulmadan önce. su an geçici yuvada bebekler, evin hayvan nüfusu kalabalık olduğu icin kücük bir alanda kapalılar çok sıkılıyorlar ve zamanları kısıtlı. bir an önce rahat rahat koşup oynayacaklari bebek gibi zaman gecirebilecekleri yuvalarını ariyorlar. takip sarti ile sahiplendirecekler. calico kızımiz ve okyanus gözlü sarman oğlumuzun parazit tedavileri, kum aliskanlikları mevcut.
📍i̇stanbul
☎️0*** *** 06 81
.
.
.
.
.
.
.
⚠️pati sever dostlar hayvansever ve takipçilerin i̇lanlarını ücretsiz açıp yayınlayan platformdur. lütfen dm'den yada yorumlardan bize sormayın cevap vermemekteyiz...

⚠️ lütfen ilanın altında verilmiş olan iletişim bilgilerine (isim, telefon, sosyal medya hesabı, e-posta vb.) dikkat ediniz ve o kişilere ulaşınız.

⚠️ lütfen herhangi bir dostumuz için sizden ücret istenirse bize bildiriniz..
.
.

İlan Numarası : 255529
ÜCRET İSTENİRSE GÜVENMEYİN!

Herhangi bir sebeble ücret istenilirse sakın güvenmeyin ve .

YASAL UYARI!

İlan sahibinin aşı, sigorta, nakliye veya herhangi bir ücret istemesi durumunda göndermeyip bize şikayet etmeniz gerekmektedir. Bahsedilen bilgileri ve ücretleri göndermeniz durumunda petarkadas'in hiç bir sorumluluğu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.

Sosyal medyanda paylaş,

bu can yuvasını bulsun!

Sahiplendiren
PATİ SEVER DOSTLAR Profile Picture
PATİ SEVER DOSTLAR
Hayvan Sahiplendirme
Sponsor
Sponsor