charlie

Detaylar

Charlie Yuva Arıyor, Ankara

Charlie'yi bundan yakalsik 6 ay once Ankara Mesa Koru Sitesi'nde bulduk. Onu bulduğumuzda karşılaştığımız manzara,belki de dünyanın en masum manzarasıydı: Charlie,bir çocuk parkındaydı ve kendisini seven çocuklara sırayla patisini veriyordu.. Çocuk ve köpek;dünyadaki en masum iki şey bir arada idi.

Öğrendiğimize göre,Charlie yaklaşık 1 haftadır Koru Sitesi'nde dolaşıyormuş.Ve gördüğü bütün köpeklerle,ayrıca oynamanın mümkün olduğu herşey ile,oynuyormuş.Charlie bizi görünce bizimle de oynamaya başladı anında.Arabamızın kapsını açınca da hemen içine atladı. Ama arka koltukta oturmaktan hoşlanmıyor anlaşılan,hemen ön koltuğa geçti.Veteriner kliniğine giderken yolda arabayı kullanan kişiye pati verme çabaları devam etti!

Charlie bir border kırması.Çok çok uysal,sevgi dolu,akıllı,ve malum oyuncu.Gectigimiz gunlerde Charlie'nin yeni bir yetenegini kesfettik: futbol! Charlie'yi bir futbol sahasinin yakinlarinda gezdiriyorduk ve Charlie sahadaki oyuncularin dikkatini cekince iceriye davet edildi! O nasil bir yetenek - Charlie sahanin en yildiz oyuncusu oldu. Takimin kaptani "2 tane fazla ayagi olmasaydi belki takima bile alirdik" dedi... Biz de Charlie'nin bu müthiş futbol yeteneğini keşfettikten sonra kendisine 'Maradona' lakabını taktık. Onun adı artık 'Maradone Charlie'.

Maradona Charlie 1.5 yas civarinda bir erkek.Cok hareketli,enerjik,deli dolu bir kopek. Bir kap yemegim olsun bir de oynayacak topum olsun,tabii bir de benimle top oynayan biri olsun, dunyaya borcum olsun diyor! O harika bir köpek. Lütfen ona her köpeğin hakettiği mutlu bir hayatı vermemize yardımcı olun. Bir fark yaratın ve sokaktan kurtarılmış bir köpek sahiplenin, bu durumdaki bir hayvana ikinci bir şans vermek yapabileceğiniz en kutsal şeylerden birisi olacak.

Maradona Charlie'nin meleği olun,onu sahiplenmek için lütfen hemen bana yazın:[email protected]

Sahiplendiren

Açıklama

PETBUL İlan No: 1223
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 25-10-2009 saat 19:14
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: irua✱✱✱✱✱✱✱✱✱✱ (İletişim bilgileri için tıklayınız)
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Gelen Cevaplar
25 Ekim 2009 19:41
christina

güncell

Alıntı Yaparak Cevapla  

27 Ekim 2009 14:21
ipek82

ben bı kac kopek ıcın yazdım hem ozelden hem postadan. arkadaslarımdan almak ısteyenler vardı ama hıcbırıne cvp gelmedı ne yuvalandı dıe ne de herhangı bı soru ıcın.. anlamadım yanı.. sımdı buna da yazsak yıne cvp gelmeyecek

guncel

Alıntı Yaparak Cevapla  

23 Aralık 2009 00:10
cismatelav

güncell

Alıntı Yaparak Cevapla  

23 Aralık 2009 20:16
duckyduck

güncel

Alıntı Yaparak Cevapla  

20 Ocak 2010 21:16
ggarfii

güncell!!!!!!!
eğer hala duruyorsa ve kedimle anlaşabileceğine inanırsam almayı düşünüyorum

Alıntı Yaparak Cevapla  

27 Mart 2010 20:49
burk0660

ankara ıcı kopeqe talıbız road weitlerımz calındı.cewremzde 3 sıbırya 1 alaska 1 husky war arkadaslarıda hazır:D yuwasıda hazır 05068539102 burdan yada sıteden ulasırsanz sewınırz

Alıntı Yaparak Cevapla  

27 Mart 2010 21:23
kopulu

güncel bu güzelliğe

Alıntı Yaparak Cevapla  

27 Mart 2010 21:36
kujununinsan...

bu ne tatlılık bu ne mutluluk maşallah sana koca dana sarılmayı da bilirmiş. ne kadar iti etmişsiniz orada bırakmayarak.. ben bayıldım bu köpüşe cok pozitif durup duruken gülümsetip mutlu eder insanı.. kendi kadar neşeli, pozitif bir sahip arıyoruz 1-2 talip çıkmış bile zaten:)) hayırlısı

Alıntı Yaparak Cevapla  

27 Mart 2010 22:12
burk0660

ankara kecıoren den ıstıyoruz ama? cwp weren yoq

Alıntı Yaparak Cevapla  

28 Mart 2010 01:13
badem8

yuvaaa

Alıntı Yaparak Cevapla  Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

12 üye şu anda sitede. Ayrıca 1291 kişi de sitede dolaşıyor.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar