Çil Bebeğimiz Ailesini Arıyor Alman Rex, İzmir

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
çil
Konum
/ İzmir
Pet Türü
Kedi
Irk
American Curl
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
31-03-2019
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
Kedimiz Luna nın dünya tatlısı bebeklerine aile arıyoruz. Doğumundan bu güne her daim insanlarla birlikte büyüyen sakin kızımızın yine dogumundan bu yana insanlarla olan bebeklerine yuva ararken en büyük şartımız onların ev ortamında yaşamasıdır. Ömürlük ailelerinde sık olmasa da bazı zamanlar iletişimde kalabileceğimiz kişiler olmasını rica ederiz. Ailesi olmayı düşünenlerin hamilelik,taşınma,yer değiştirme gibi her türlü durumu göz önünde bulundurmasını ve onların ömürlük yoldaşı olmasını istiyor ve tek şartımız bu sözü bize verebilecek olmanızdır:) 05537125392 telefon numasından bana ulasabılırsınız.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.