Cok Acıl Gecıcı Kalıcı Yuva Aranıyor Gecıcı Yuva Artık Istemıyor Gaziosmanpaşa 05538059494, İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Adı
Şanslı,
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Kedi
Irk
Tekir Kedi
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
11-02-2020
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
Gaziosmanpaşa/İstanbul 05538059494 Çok çok ACİL geçici / kalıcı yuva sokağa gidecek!!!!! Bakan kişiler sokağa bırakacak , eve alışkın 4 aydır evde sokakta yapamaz!!! MAMAsi KUmu verilecektir!!!! İsmi Şanslı, 6 aylık bir kızım sokakta bulundum. Küçük çocuklar işkence edip 2 aylıkken kulağımı yakmışlar. Dışarıda direncsiz dustugum için enfeksiyon olmuşum. Beni bulan kişiler tedavimi yaptirdi, gözlerim görüyor sadece gözümde küçük bir lekem var ve artık gidecek bir yerim yok. Çok akıllı,uysal ve oyuncu bir kızım. Tuvalet alışkanlığım var. Paraziter uygulamalarım düzenli yapıldı. Sözleşme ve takip şartı ile sahiplendirilecektir.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.