Çok Acil Geçici Kalıcı Yuva, İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Cinsiyet
Dişi
bilinmiyor
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Köpek
Irk
Golden Retriever
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
11-01-2013
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
Çok Acil!!! 5 Aylık dişi bir golden istanbul beylikdüzünde genç bir kıza erkek arkadaşı hediye olarak almış kız sıkılınca sokağa bırakmış. diğer köpekler hafif şekilde yaralamışlar ben bulduğumda mahalledeki çocuklar sopayla dövüyorlardı ellerinden aldım ancak evde kendi ufak köpeğim rahat vermediği için pansumanlarını yaptık karnını doyurduk ve 2 sokak ötede bir arkadaşımın apartmanının altındaki kulübeye bağladık fakat ordada 1-2 günden fazla barınması mümkün değil acilen geçici kalıcı yuva arıyoruz 0532 397 17 80

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.