Teşekkürler! Bu yavrucak sahiplendirildi.

şeker

Detaylar

Çok Acil Şeker Bebek Yuva Arıyor? Ona Ömürlük Ailesi Olur Musunuz?, Ankara

6 aylik civarinda annesi , hamile kalınca sokağa atilmiş bu civarda gezdi millete doğurmak için evine almasi için yalakalik yaparken haber geldi gittim getirdim evimde doğum yapti. bukadar vicdansizlik olmaz. 3 yavrudan biri şeker, uslu akilli bir yudum sevgiyle tüm dünyasi olacağının bi yavru.insana cok alisik . ne araba trafik ne kötü söz ne bi azar biliyor. öyle insana güvenen bi cani sokağa birakmak zorunda kalmak istemeyorum. her sene sahiplendiremediğim onlarca yavrudan geriye sene sonunda tek tük hayatta kaliyor. cevrem trafik, canavarca hisle yetismiş cocuklar kör kediye bile sirnasti diye tekme atan yaratiklar dolu. ona bir bakin bir sans verin 45günlük mükemmel 3lü sarma beyaz tekir karışımı . kum eğitimi var. sütten yeni kesildi. Merhamet sahibi 25 yaş üstü bir canın ortalama 10 yil yasadığının bilincinde, taynım cıktı okul bitti evleniyorum, kaynanam kedi yüzünden eve gelmeyecekmiş, taşınıyoruz çocuğum olacak (Ki herhalde avr abd de tonla kediyle büyüyen çocuklar gerizekali doğdu ondan biz daha gelişmiş ülkeyiz) gibi saçma sapan sebeplerle ondan asla vazgeçmeyecek sorumluluk sahibi çocuğuna oyuncak değil evine bir can arkadaşı aldığının bilincinde kişilerin aramasi rica olunur.. ANkara içi sahiplendireceğim..

not: forma msj atmayın direk arayın. aramak yerine msj atmayın zira msjlada sahiplendirmeyi uygun görmüyorum. hayvanseverseniz anlayacağınızı ümit ediyorum..canlar saTılamaz tabikide ücretsizdir.

Sahiplendiren

Açıklama

İlan Durumu:
Aktif değil, ailesine kavuştu, sahiplendirildi. :)
PETBUL İlan No: 149072
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 26-06-2018 saat 21:58
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: Ailesine kavuştuğu için iletişim bilgileri aktif değil.
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.


Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

14 üye şu anda sitede. Ayrıca 1308 kişi de sitede dolaşıyor.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar