grimia

Detaylar

Çok Akıllı Ve Uyumlular, Muğla

Ücretsiz ve karşılıksız sahiplendirilecektir. İnanılmaz derecede akıllı ve uyumlular. Isırma ve havlama huyları kesinlikle yok. Evde ve çocuklarla yaşamaya çok uygunlar. 8 kardeşler, 1'i erkek 7 ' si dişi. O kadar şefkatli ve sevgi dolular ki hepsi ayrı ayrı özel ilgi istiyor. Biz de özel ilgi görecekleri yuvaları olursa daha mutlu ve kaliteli yaşayacaklarını düşündüğümüz için sahiplendirmek istiyoruz.Ömürleri boyunca sevgi ile bakabilecek kişilere sahiplendirmeyi düşünüyoruz. Bebekliklerinden beri isteyen çok oldu. Ama bir şeylerin eksik olduğunu düşündüğümüz için sahiplendirmedik.Hepsi aşılı ve çipliler. İç ve dış parazitleri düzenli yapılıyor. Bizim karşılaştığımız en harika köpekler. Çünkü söylediğiniz herşeyi anlıyorlar ve anında yapıyorlar. Böyle köpekler olduğuna yaşamasak inanmazdık. Yalnız kediler ve tavuklarla araları iyi değil. Kedilere zarar vermiyorlar ama tavuklar için aynı şeyi söyleyemem. Alacak olanlar cok şanslı kişiler, gerçekten şaşıracak ve inanamayacaklar özelliklerine.

Sahiplendiren

Açıklama

PETBUL İlan No: 154332
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 04-10-2018 saat 09:19
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: 0505✱✱✱✱✱✱✱✱✱✱ (İletişim bilgileri için tıklayınız)
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.


Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

35 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar