zarife

Detaylar

Çok Cici Bir Kız, Ankara

Bahçede beslediğim kedilerin içine aniden karışarak kendini sevdirdi. Yemek sırasında geliyor,yedikten sonra etrafta dolaşıyor. Çevre çok güvensiz. Kendini sevdirip konuşuyor. Yüzüme bakarak birşeyler anlatırken “Ben bu sokakları hiç sevmedim,ev kedisi olmak istiyorum” dedi. Anlıyorum ama bugünlerde ilgilendiğim başka kediler var,hem sen sağlıklı ve gençsin, bekle dedim.
Ertesi gün yine geldi konuştu benimle. Beslediğim diğer kediler beni tanımalarına rağmen hep benden kaçarken bu çocuk hep kucağıma geldi,anlattı anlattı. Ben de ısrarlarına dayanamayıp alıp yuva bulma ümidiyle geçici olarak eve getirdim. Gerekli veteriner kontrolleri, iç dış parazit uygulamaları yapıldı. Kum terbiyesi var. Çok temiz bir çocuk. Yaklaşık 6 aylık.
Görünüş, sokaklarda hep rastladığınız tipik bir tekir kedi. Ama sokaklara hiç yakışmıyor. Ayaklarındaki bembeyaz ayakkabı gibi desen harika görünüyor. Huyu çok güzel. Çok zarif,çok kibar hareketleri ve sesi var. Hemen eve alıştı. İlk saatten beri kucağımda oturuyor,yatıyor. Oyun oynuyor. İnsanları çok seviyor.
Bu kışta ona sıcak yuvasını açıp ömür boyu koruyup kollayacak merhametli bir aileye ihtiyacı var. Ömür boyu can yoldaşınız olmaya hazır.
Talip olacak kişi sorumluluk sahibi olmalıdır.
Not: Mesajları göremeyebilirim,arayınız.

Sahiplendiren

Açıklama

PETBUL İlan No: 158558
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 08-02-2019 saat 23:18
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: 0545✱✱✱✱✱✱✱✱✱✱ (İletişim bilgileri için tıklayınız)
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.


Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

34 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar