Detaylar

Çok Özel Bir Kedi Herşeyiyle Çok Eziyet Çekti Onun Ailesi Olun Nolur?, Ankara

Ares dedik savaş tanrısı o tam bir savaşci köpek kabusu, üstüne binadan atmalar en son araba kazasi 2,5 aylik ömründe gün yüzü göremedi. şimdi gecici bir dükkana sığındı ama zamanı yok Allah aşkina onun su minik biyiğina ifadesine bir bak uysal sosyal bi kedi sokaklarda heba olmasın, bilinçli yoldaşlar araniyor. Onca yaşadıklarına rağmen hala insanları seviyor ve güveniyor böylesi sevgi dolu bir can sizin kediniz olsun ona bi şans verin.. kum mama terbiyesi var.. 25 yaş üstü , sorumluluk sahibi, hiç bir koşulda ondan asla vazgeçmeyecek, Allah korkusu olan, merhametli, evlendim, çocuğum oldu, taynim cikti okulum bitti askere gitcem gibi saçma sapan sebeplerle asla onu şu kısa ömründe ortada bırakmayacak yetişkin kişiler aranmaktadır. evine bir oyuncak değil evine bir can yoldaşı aldığının bilinciyle ortalama 10 yıllık bi plan olduğunu unutmayalim. Ankara içi sahiplendirceğiz, zamanı gelince kısırlastirma zahmetine girmeyecekler zahmet edip aramasin. Sürci lisan ettikse af ola bir hayvan sever iseniz anlarsınız diye umut ediyorum. Ücretsiz sahiplendireceğiz.

Not: forma MESAJ atmayınız iletişimden arayınız. zira vakit ayıramamaktayım.

Sahiplendiren

Açıklama

PETBUL İlan No: 161736
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 23-06-2019 saat 01:07
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: 0554✱✱✱✱✱✱✱✱✱✱ (İletişim bilgileri için tıklayınız)
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.


Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

25 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar