Daisy

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Daisy
Konum
/
Pet Türü
Köpek
Irk
İngiliz Setter
İkincil Irk (varsa)
Renk
Beyaz
Pet Chip No
Tarih
26-10-2020
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
Daisy 11 aylık dişi, çok tatlı akıllı bir kız. İyi huyludur, evde sakin, dışarıda çok hareketlidir. Maddi durumu veteriner aşı vb durumlara elverişli, günde en az 2 kere çıkartıp dolaştırabilecek zamanı ve evi müsait olanlar iletşime geçebilirler. NOT: Daisy ev köpeğidir, bahçede bakılmaya uygun bir ırk değildir. Garajda çamurun içinde bağlama, av köpeği, yada bekçi köpeği olarak düşünenler aramasınlar. Ev ortamı uygun, kendisine arkadaş arayan bireyler iletişime geçebilirler. Servet hn: +90 532 447 62 79

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.