Dişi Rottweiler, İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Lissa
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Köpek
Irk
Rottweiler
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
23-03-2013
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
Küçüklüten beri elimde büyüyen kızımı yer sıkıntım olduğu için vermek zorundayım. Apartman dairesinin altında bakıldığı için istemeyen insanlar lduğu çin zor durumdayım. Evde de gündüzleri yalnız kalıcağı eve alamıyorum. Ona çok iyi bakacak gözümü arkada bırakmayacak birinin sahiplenmesini istiyorum. Çok cana yakın uysal bir canlı. Sadece tehtid algıladığında hırçınlaşıyor. Çocuklarla arası çok iyidir. Verdiğiniz herşeyi yer Ömrünün sonuna kadar mutlu olacağı bir yer arıyorum ciddi düşünenler arasın lütfen 534 922 47 67

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.