Dişi Rottweiler, İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Lissa
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Köpek
Irk
Rottweiler
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
25-03-2013
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
Yer sıkıntım olduğu için küçüklüğünden beri baktığım köpeğimi vermek zorundayım. Ömrünün geri kalanını mutlu bir şekilde geçirebileceği bir yuva bulmasını istiyorum. İstanbuldan sahiplendirilecektir. Saf Rottweiler ve dişidir. Ben getiremem gelip alamayacaklar aramasın. Zamanı geldiğinde aşılaşı yapılmıştır. 1 yaşını dolduralı 2 ay oldu. Onu ticaret yapmak için değil onu gerçekten sevecek mutlu edecek ailelere vereceğim. Tasmalarını ve yeriniz varsa kulubesini yanında verebilirim. Çocuklarla arası çok iyidir. Bahçesi olan ve bahçesi müsait olan biri olmalı. Çok koşturduğu için geniş bir alana ihtiyacı var. Sadece kendini tehtid altında hissettiği zaman hırçınlaşıyor. Detaylı bilgi almak isteyenler arayabilir. Ciddi düşünenler ararsa sevinirim. 534 922 47 67

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.