Detaylar

Doly Ömürlük Yuvasını Arıyor!, Bursa

Bir cana bakmanın gerçek anlamda bilincinde, bir canın ortalama 15 yıllık ömründe, hasta olabileceğini, düzenli dışarı çıkarılmazsa eve tuvaletini yapabileceğini, zaman zaman doğası gereği havlayabileceğini, ilgi isteyen bir evlat olduğunu bilen ve bunların gereğini yerine getirebileceğine inanan sorumluluk sahibi; bahane ( alerji, taşınma, ev sahibi istemdi, komşu şikayet etti, havladı hırladı vb. ) üretmek yerine çözüm üreten bireylere, takibinin yapılması şartıyla yuvalandırılacaktır. Çatıda, terasta, balkonda hayvanı hapsederek bakacağına inananlar lütfen arama zahmetine girmesin.

Sahiplendiren

Açıklama

PETBUL İlan No: 122223
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 16-04-2017 saat 23:11
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: 0532✱✱✱✱✱✱✱✱✱✱ (İletişim bilgileri için tıklayınız)
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Gelen Cevaplar
28 Eylül 2018 12:49
cigdem60

merhaba ben sahiplenmek için highland white cinsi köpek arıyorum. ilgilendiğim ilanlar yayından kalkmış ama resimler halen duruyor. bunları arama sayfasından kaldırırsanız çok sevinirim. bir heves sayfaya giriyorum sonuç hüsran oluyor. ilginize tşk.

Alıntı Yaparak Cevapla  

17 Temmuz 2019 00:50
ozcan1312

merhabalar ben özcan 15 yaşındayım evde 5 köpeğim var hepsi birbirnden güzel eyer ufaklık hala sahipendirilmediyse ben sahiplenmek istiyorum ve o tüğülü çocuğun yaşını belirtirseniz sevinirim bana geri dönüş yapmak için telefon numaramı bırakıyorum watsap tan ulaşa bilrsiniz =05519429825

Alıntı Yaparak Cevapla  Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

3 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar