Genç,Güzel,Sağlıklı Akbaş-Kangal Özelliklerine Sahip,Sokakta Yaşıyor., Antalya

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
Konum
/ Antalya
Pet Türü
Köpek
Irk
Akbaş
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
19-06-2009
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
mahallemizin yeni sakinlerinden,çok güzel,sakin,insanlarla arası iyi,sağlıklı bir köpek.sanırım 8-10 aylık.kısırlaştırıldığını tahmin ediyorum,kulağında beyaz bir küpesi var.kendini sevdirmek için insanların yanına sokulur.söz dinler.ağırbaşlıdır.vücudu beyaz,burnu siyah,gözleri sürmeli.sayfamdaki favori köpek,resimleri orada.sonuna kadar bakabilecek bir aileye gitmesini istiyorum.akbaş ve kangal ırklarının özelliklerini taşıyor fakat biraz labradora da benziyor.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.