Golden Kızımıza Kalıcı Yuva, Hatay

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Adı
Mia
Konum
/ Hatay
Pet Türü
Köpek
Irk
Golden Retriever
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
23-03-2020
Yaş
Yetişkin (2-7 yaş)
Açıklama
Bu canımızı Antakya'da kampüsün yakınlarında bulduk. Muhtemelen uzun zaman önce eski sahipleri tarafından sokağa atılmış o yüzden de kulağında küpesi var. (Sahiplendirildiğinde çıkarılması gerekiyor.) Yenilerde kısırlaştırılmış ve tuvalet eğitimi var. Tahminen 4-5 yaşlarında. Bulduğumuzda hastaydı fakat bakım sürecinden geçirilip iyileştirildi. Köpeğin sağlığından emin olmak adına takip şartı ile (arada bir fotoğraf gönderimi ya da ziyaret şeklinde) kalıcı yuva arıyoruz. Bakacak kişi şehir dışına götürecekse ulaşım sorunlarını çözmesi gerekmektedir.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.