çakıl

Detaylar

Güzeller Güzeli Çakıl Prenses'E Ömürlük Yuvasını Arıyoruz..., Kocaeli (İzmit), Kocaeli (İzmit), Kocaeli (İzmit), Kocaeli (İzmit), Kocaeli (İzmit)

Merhaba ben Çakıl, 2 yaşında uslu mu uslu, tatlış bir kızım. Bende birçok arkadaşım gibi önce hevesle alınıp, sonra sokağa terk edilen bir Golden'ım. Güzel bir insan beni geçici olarak evinin bahçesinde misafir ediyor, ancak onun da evinde büyük bir köpeği olduğu için bana bakmakta zorlanacağı için bana ömürlük yuvamı arıyor. Beni ömür boyu sevip sarmalayacak, sırf sevgimden ötürü yapacağım şımarıklık ve nazlarıma katlanacak, bana sabırla sarılacak, önceki sahibim gibi beni hevesle alıp sonra da sokağa atmayacaksanız benim için iletişim numarasını arayın, yoksa siz de eski sahibim gibi günahıma girmeyin. (Çakıl, Kocaeli Hayvanseverler derneği'ne kayıtlı bir can olup, Kocaeli ve çevre illere kontrol ve kısırlaştırma şartıyla Köpek Sahiplendirme Sözleşmesi'yle sahiplendirilecektir. Bahçeli evi olanlar öncelikli olarak tercih edilecektir.)

Sahiplendiren

Açıklama

PETBUL İlan No: 160525
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 14-05-2019 saat 17:00
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: 0531✱✱✱✱✱✱✱✱✱✱ (İletişim bilgileri için tıklayınız)
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.


Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

17 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar