İzmir-Acil Pitbull-Kangal Kırması Köpüşe Yuva, İzmir

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
Konum
/ İzmir
Pet Türü
Köpek
Irk
Kangal
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
29-02-2012
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
Thor\'u yaklaşık 2 hafta önce Karşıyaka da soğuktan üşümüş bir halde bulduk.Bir evden veya bahçeden kaçtığını düşündük çünkü boynunun üst kısmında paslı demir izleri vardı. Onun bakımlarını yapıp evde misafir ettik fakat evde bir tane erkek boxer cinsi köpeğimiz ve kedimiz var .. Alacağını söyleyen kişiler de gelip almadılar ve artık bizim için durum zorlaşmaya başladı çünkü evde 2 tane erkek köpek var ve tahmin edersiniz ki sorun çıkarmaya başladılar . Ancak 2-3 gün daha misafir olarak kalacak sonra malesef yine dışarıya bırakmak zorunda kalacağız .. Veterinerden yaşının daha 1 yaşından küçük olduğunu öğrendik. Tuvalet alışkanlığı var ve otur-el ver gibi komutları biliyor Çok uysal tam bir bahçe koruma köpeği .. Yeni yuvasına kavuşması için yardımlarınızı bekliyoruz..

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.