Teşekkürler! Bu yavrucak sahiplendirildi.

kartopu

Detaylar

Kartopu Mutlu Olsun Artık Olmaz Mı?Vıcdan Sahıbı Aılesını Arıyoruz, İstanbul

LÜTFEN OKUR MUSUNUZ?

7 Aylık,erkek,kısır,Ankara melezi bir evlat..İç-dış parazit uygulamaları,aşıları yapıldı,karnesi var.. Annesi hamile iken terk edilmişti,korumaya aldık bebeklerini sağlıkla dünyaya getirdi..Doğan 3 bebek büyüyünce anneyi kısırlaştırıp yuvalandırdık..Bu masumun diğer 2 kardeşi mutlu mesut yuvalarındalar fakat Kartopunun şansı bir türlü gülmedi..İlk yuvalandığı yerden"çok hareketli,çok oyun oynuyor"bahanesiyle geri geldi..2.sefer yuvalandırırken**"zaten bir defa geri geldi,aynı şeyi yaşamasın iyi düşünüp karar verdiniz mi" **diye çok anlattık,çok söyledik o şekilde sahiplendiler fakat oradan da"diğer kedimle anlaşamıyorlar"diye geri geldi.Üstelik sadece1 HAFTADA ANLAŞAMADIKLARINA KARAR VERMİŞLER..Bu evlatta bizler gibi can taşıyan,nefes alan,duyguları,hisleri olan bir masum..Onun hayatıyla oyuncak misali oynamak hangi vicdana sığar?Her git gel durumu onun psikolojisini inanılmaz etkiliyor.Her vazgeçiş bir terk ediliş durumu onun için ve anlamsızca oradan oraya savruluyor..Bu kadar mı zor muhtaç bir evlada yuva,aile olabilmek gerçekten?Neden sabır gösterip emek vermekten kaçmak kolaya geliyor? Kartopu çok sosyal bir can,ve evet oldukça da oyuncu,sevgi göstermeye ve görmeye düşkün,kendi kendine yetebilen ve yüzünüzde her zaman tebessüme sebep olan bir evlat..Ama bunlar yetmedi şu mazlumun ailesini bulmasına.. Neolur gözlerindeki ışık sönmeden,o sevgi dolu küçücük kalbini insanlara kapatmadan,onu evlat bilecek,bağrına basacak,TERK EDİLME ACISINI ONA TEKRAR YAŞATMAYACAK,vicdan sahibiGERÇEK AİLESİNİbulalım..

İSTANBUL/FATİH

ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME İLANIDIR

Sahiplendiren

Açıklama

İlan Durumu:
Aktif değil, ailesine kavuştu, sahiplendirildi. :)
PETBUL İlan No: 158587
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 10-02-2019 saat 15:59
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: Ailesine kavuştuğu için iletişim bilgileri aktif değil.
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.


Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

21 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar