Kızıl Renkli Erkek Golden Retriever, İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
Bentley
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Köpek
Irk
Golden Retriever
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
25-01-2015
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
Kandillide sokak köpeklerinden kaçarken bulundu.Kaybolmuş veya Çalınmış olabilir.Söz dinliyor otur yat pati ver komutlarını anlıyor.Hareketli ,arabaya alışık,insan canlısı.Sahibini arıyor!3 gün boyunca Erenköy Veteriner Polikiliniğinde misafir olarak kalacak sonra gidecek bir yeri yok.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.