KOCAELİ IÇI YUVA

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
KARAMEL
Konum
Körfez / Kocaeli
Pet Türü
Köpek
Irk
Sokö (Sokak Köpeği)
İkincil Irk (varsa)
Renk
Karamel somon
Pet Chip No
Tarih
23-11-2020
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
Kocaeli Körfez ilçesinde oturuyoruz. Bir haftalık kadarken bulduğumuz yedi yavruyu anneleri ile birlikte koruma altına aldık. Iki ay annelerini emdiler. Kuru mama ile besledik. Ilk iki karma aşıları ve kuduz aşıları belediyenin kliniğinde uygulandı. Çok sağlıklı sakin uyumlu bir çocuk. Şimdi 5 ayını doldurdu. Onu çok sevecek ömürlük yuvasını ailesini arıyoruz. Kızımızın vakti gelince karşılaştırılmasını biz yaptıracağız. Yeterki güven içinde yaşamasını sağlayacak bir yuvası olsun. Evde bakım için aramayın lütfen. Tuvalet eğitimi yok doğduklarından beri bahçede yaşıyorlar.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.