Küba Sahibini Arıyor, İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Küba
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Kedi
Irk
Mavi Rus
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
07-12-2015
Yaş
Yetişkin (2-7 yaş)
Açıklama
Cinsi Russian Blue(Mavi Rus).Veteriner saf ırk olduğunu ve çok sağlıklı olduğunu söylüyor.Kısır olup olmadığıyla ilgili bir bilgi veremedi,bunu ultrasonda dahi anlayamayacağını söyledi.Dişi ve tuvalet terbiyesi var.Hem kuru mama hem de ev yemekleri yiyor.Çok uslu;kanepe,büfe,yatak gibi yerlere çıkmıyor.Öyle alıştırılmış. Fazla tüy dökmüyor.Irkına özel çok güzel bir mavi/gri kürkü ve yemyeşil gözleri var.Sokağa yeni bırakılmış,bizde görünce dayanamayıp sahiplendirmek amacıyla aldık.İç ve dış parazit aşılarını yaptırdık.1 haftadır bizimle bu tontiş kız.Evdeki kedimiz Tonton ikinci bir kedi geldiğinde bunalıma girdiği için ikinci kedi besleyemiyoruz.Şu anda da aynı evde olmalarına rağmen hiç karşılaşmadılar.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.