Detaylar

Kucakcı Kızım Benim(Calico Cinsi), İstanbul

Bu iki kız benim bebegim. Ama rahatsızlığımdan dolayı onları sahiplendirmrk zorundayım. 6-7 aylıklar. Onları sokakta ölmek üzereyken buldum. 2 kere iç dış parazit oldular. Hiçbir hastalıkları yok. Onları royal canin ile besledim. Tüyleri pasparlak. Hafta bir yaş mama yiyorlar. Çok sevecenler. Gelip yanınızda uyumayı çok severler, yorganımı açarım yanima kivrilirlar. Bazen peşinizde dolanırlar, bazen kendi kendilerine oyun oynuyorlar. Ama sizinle olmayı çok severler. Iki kedi masrafli diyr düsünmeyin ben hiçbir eksisini görmedim. Alsine siz evde yokken etrafa sarmak yerine birbirleriyle oynuyorlar. Yalnız kedilerin psikolojisini bilmiyorsanız bile uyarayım. Kedi sahiplenmeyi düşünüyorsanız kesinlikte yalnız sahiplenmeyin. Benim kızlarımı sahiplenmek isteyen arkadaşlar, onları oyuncak olarak değil de evlat olarak, arkadaş olarak görecekseniz o durumda sahiplenin lütfen. Umarım çok güzel bir evleri, onları benim kadar seven anne babaları olur.

Sahiplendiren

Açıklama

PETBUL İlan No: 160400
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 10-05-2019 saat 00:15
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: 0532✱✱✱✱✱✱✱✱✱✱ (İletişim bilgileri için tıklayınız)
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.


Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

21 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar