benjamin

Detaylar

Küçücük Bedende Kocaman Acı..Masum Evlada Vıcdan Sahıbı Bır Melek Arıyoruz, İstanbul

********LÜTFEN OKURMUSUNUZ?*********Benjamin dünyalar tatlısı bir erkek, yakında 3 aylık olacak,..Bu zamana gelene kadar boyundan çok daha büyük mücadeleleri vermiş,direnmiş bir masum..Ic-dış parazit uygulamaları ve detaylı veteriner kontrolleri tam.

Malesef o da hayata şanslı başlayamayan mazlumlardan..Hikayesinde eziyette var psikolojik baskida..Dunyaya gelmis ama yasadiginin,bir canı oldugunun bile farkina varamamış bu masum..Oynayıp,ziplaması,simarması,sevgiye bogulmasi gereken zamanlarını veteriner kliniginde canıyla cebelleşerek gecirdi bu cocuk..Ama şimdi hersey geride kaldi..Artık sapasağlam,dimdik ayakta..Ve ne kadar degerli bir cocuk oldugunun da farkinda..Sakin huylu,diğer kedilerle uyumlu,insana düşkün,oyuncu,bıcır bıcır,cok pozitif bir evlat..

Önceki yaşadıklarından mı bilinmez ama bakışları hep anlam dolu,hep derin ve içinize işliyor..Sanki dile gelecek gibi bakıyor yüzünüze..Okadar da hisli bir can..

Ama mutluyuz..Çünkü daha önce hüzün çökmüş o gözler artık parlamaya başladı..Kuyruğunu bacaklarının arasına sıkıştırıp titrerdi şimdi ise kendine güveni tam ve dimdik..karakteri ise aşık olunası..Benjamin artık gercek ailesinin guvenli kollarına gitmeye hazir..Bir daha aciyi,huznu,sevgisizligi yasamayacagi,diledigince kosup oynayacagi ve o kucuk basinin opucuklere bogulacagi yuvasına kavusmaya bekliyor..

Yeni hayatinin hikayesini sizinle yazmayi bekliyor..Hayatı kazanmak bu mazlum için hiç kolay olmadı..Artık mutlu olmayı haketmiyor mu?

İSTANBUL/FATİH

UCRETSIZ SAHIPLENDIRME ILANIDIR

MAMA,AŞI,KUM,VETERİNER VS HICBIR UCRET TALEP EDILMEMEKTEDIR

Sahiplendiren

Açıklama

PETBUL İlan No: 162285
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 09-07-2019 saat 14:49
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: 0531✱✱✱✱✱✱✱✱✱✱ (İletişim bilgileri için tıklayınız)
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.


Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

24 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar