Küçük Oğluma Sorunsuz,Sevgi Dolu İlgisi Eksik Olmayacak,Bakımı İhmal Edilmeyecek Bir Yuva Arıyorum., İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Cinsiyet
Erkek
Junior Duman
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Kedi
Irk
Scottish Fold
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
27-07-2014
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
Annesi Scotish Fold-İran kırması ve babası British short hair olan Junior Duman fazlasıyla hareketli ve neşeli bir yavru. İstemeyerekte olsa ona yeni bir yuva arıyorum. 4 kardeşten sonuncusu olan junior Duman henüz 1.5 aylık. Aşı zamanı yaklaşıyor. Artık yeni yuvasında yeni ailesine alışarak büyümeli. Annesiyle babasına ben bakıyorum. Diğer 3 kardeşi sahiplendirdim.İstanbulda bir ailenin sahiplenmesi tercihimdir. Takibini yapacağım. Satmıyorum. Çünkü ticaretini yapmıyorum. 3.bir kedinin takibine yetişemeyeceğim için sahiplendirmek istiyorum.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.