Detaylar

Lady'E Ömürlük Ailesini Arıyoruz..., Kocaeli (İzmit)

Lady, belki de bugüne kadar gördüğümüz en sakin canlardan biri. Gereksiz havlaması olmayan, uysal, sevgiye aç, uyumayı çok seven, ağırbaşlı, kavgacı olmayan, uslu ve kısılaştırılmış bir kız. Yemeği-suyu olsun, tuvalet ihtiyacını gidersin, bir de en önemlisi sevgiyle okşansın, sevilsin, ondan mutlusu olamaz. Sizi yormaz, sakinliğiyle sizi bile dinginleştirebilir, dinlendirir. Belki de sokaklarda çok zulüm gördüğünden de bu şekilde olabilir. Eğer aradığınız bu özellikte bir can ise Lady sizin evladınız olmaya aday bir kız diyebiliriz. Evimizdeki köpeğimiz çok kıskanç olduğu için Lady'e acil ömürlük güvende ve sevgi içinde olacağı bir aile arıyoruz yoksa kesinlikle vermeyi istemezdik. O nedenle heves uğruna değil, evlat gibi sevip sarılacaksanız Lady için bizimle iletişime geçiniz. Yoksa lütfen gereksiz yere meşguliyet vermeyiniz. (Lady, KOHAYDER Derneği'ne kayıtlı olup, "Köpek Sahiplendirme Sözleşmesi"yle sahiplendirilecektir.)

Sahiplendiren

Açıklama

PETBUL İlan No: 159317
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 18-03-2019 saat 15:53
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: 0545✱✱✱✱✱✱✱✱✱✱ (İletişim bilgileri için tıklayınız)
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.


Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

20 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar