Layla Sahibini Ariyor

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Layla
Konum
Çankaya / Ankara
Pet Türü
Köpek
Irk
Rottweiler
İkincil Irk (varsa)
Renk
Siyah Kahverengi
Pet Chip No
Tarih
10-11-2020
Yaş
Yetişkin (2-7 yaş)
Açıklama
Çayyolunda başıboş ıslanmış halde bulundu. Veteriner tarafından gerekli kontrollerden geçmiştir. Komut alan, uysal, temel eğitimli ve sevgi dolu kizimiza ömürlük yuva aramaktayız. Yaşı 3-5 arasında olduğu tahmin ediyoruz. 25 yaş üstü ve daha öncesinde köpek bakma deneyimi olan kişilere kısırlaştırma ve takip koşuluyla sahiplendirmeyi arzuluyoruz.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.